Oglądamy, oglądamy!

  Jeszcze na dobre nie doszliśmy do siebie (mowa o organizatorach, bo zawodnicy to już na pewno...) po zawodach w Gliwicach, kiedy przygniotła na nas fala wspomnień, reminiscencji i pamiątek z niedalekiej przeszłości.

  Wszystko to za sprawą fotogalerii, które objawiły się w obfitości wielkiej. W owych zbiorach można obejrzeć, jak elegancko prezentowali się zawodnicy podczas Rajdu Miejskiego 360 w Gliwicach. Moralnie gotowi? To zaczynamy....

  Na początek - chronologicznie - zapraszamy do podejrzenia, kto właściwie ścigał się na tych zawodach. W naszej galerii zostały zamieszczone zdjęcia Piotrka Siliniewicza z prezentacji zespołów, startujących w zawodach. Mamy podejrzenie, graniczące z pewnością, że na stronie Silnego Studia w ciągu góra 2-3 dni ukaże się również obszerny reportaż z akcji.

  Gdyby ktoś jednak nie mógł się doczekać, żeby zobaczyć, jak fajnie można było się na przykłąd ubłocić podczas odcinka na orientację drugiego dnia - albo spaść z liny czy roweru, względnie przedstawić mimicznie "Sen nocy letniej" - powinien niezwłocznie odpalić galerię Piotra Karkowskiego na Picassie. Zdjęć  -dobrych - jest ponad 350 i dokumenują one II dzień zmagań w Gliwicach. Bardzo dziękujemy Piotrowi, który wprawdzie w tym roku nie wystarował, ale progenitura spisała się znakomicie :)

 Ujawniliśmy galerię z drugiego dnia, autorstwa Olka Jasika - niektóre zdjęcia już zresztą wykorzystywaliśmy na fb. I tu będzie problem, bo zdjęcia są urody niepośledniej...

 No i - last but not least - nie należy wykluczać, że będzie można obejrzeć małe conieco także na stronie Urzędu Miejskiego w Gliwicach... Ponawiamy apel o donosy w/s zdjęć, chętne pooglądamy sobie jeszcze. Czyli - do zobaczenia!